Cennik

Wybierz interesujący Cię plan abonamentowy lub testuj za darmo przez 14 dni.

POLECANY Emapa Web Router EUROPA
Miesiąc Rok
190 (233.7zł brutto)
(w tym 1 miesiąc GRATIS) 2099 (2581.77zł brutto)
  • mapa Europy TomTom, mapa Polski Emapa
  • wyliczanie tras dla pojazdów ciężarowych
  • opłaty dla pojazdów ciężarowych
KUP
KUP
Emapa Web Router DEMO 14 dni 0
  • mapa Polski Emapa lub mapa Europy TomTom
  • wyliczanie tras dla pojazdów ciężarowych
  • opłaty dla pojazdów ciężarowych
TESTUJ ZA DARMO
Emapa Web Router POLSKA
Miesiąc Rok
119 (146.37zł brutto)
(w tym 1 miesiąc GRATIS) 1300 (1599zł brutto)
  • mapa Polski Emapa
  • wyliczanie tras dla pojazdów ciężarowych
  • opłaty dla pojazdów ciężarowych
KUP
KUP

Prowadzisz firmę przewozową? Zajmujesz się planowaniem tras dla kierowców? Zatem najlepiej wiesz, jak do optymalizacji codziennej pracy kierowców niezbędne jest właściwie ustalenie trasy. Prezentujemy system Emapa Web Router wraz z cennikiem. Rożne wersje oprogramowania do zarządzania transportem – i darmowe, i płatne - możesz testować lub kupić od ręki. Poznaj plan abonamentowy i zalety wersji demo.

Planowanie przejazdu i nie tylko – co zyskasz dzięki naszemu systemowi?

Podstawową funkcją oprogramowania Emapa Web Router jest planowanie tras dostaw po Polsce i Europie oraz liczenie ich kosztów. Najszybsza, najkrótsza albo najtańsza - sam, na podstawie konkretnych danych, zdecyduj, która droga będzie najlepszą dla danego zlecenia. Ponadto system pozwala na wyliczenie szczegółowych kosztów dla konkretnego pojazdu. Jeszcze przed rozpoczęciem kursu stworzysz indywidualny cennik trasy. Będziesz wiedział, ile zapłacisz za paliwo, pracę kierowcy, opłaty drogowe czy leasing. Zarządzanie firmowym budżetem stanie się więc dużo prostsze.

Wybierz wersję dla Twojej floty

Warto zaznaczyć, że oprogramowanie Emapa Web Router działa bazując na tworzonej i aktualizowanej przez nas mapie Polski oraz mapie Europy firmy TomTom. Zmiany tras, remonty? Dbamy o regularną aktualizację wszystkich zmian w infrastrukturze drogowej. Zarządzamy także bazę utrudnień logistycznych oraz obowiązujących stawek opłat drogowych. Oferujemy również fachowe doradztwo przed i po sprzedażowe.

Zastanawiasz się, który abonament Emapa Web Router wybrać? Czy plan w ogóle sprawdzi się w przypadku Twojej firmy? Zacznij od testowania – wersja demo naszego oprogramowania do zarządzania transportem jest ważna przez 14 dni. Zawiera mapę Polski lub Europy. Wylicza trasy dla ciężarówek i informuje o koniecznych dla tego typu pojazdów opłatach. Gdy miną dwa tygodnie, możesz wybrać właściwy abonament – w zależności od tego, na jakich trasach zarządzasz flotą.

Proponujemy miesięczny lub roczny plan abonamentowy z mapą Polski lub Europy- sprawdź cennik