Korzyści

Korzystanie z platformy do wyznaczania tras przejazdu jest niezbędne dla każdej firmy, której profil działalności obejmuje konieczność planowania przejazdów. Wyznaczanie najszybszej, najkrótszej lub najtańszej trasy przez wiele punktów pośrednich w Polsce i w Europie to podstawowa funkcja programu, która zapewnia korzyści finansowe, ograniczając ewentualne straty oraz koszty związane z realizacją zleceń.

Program (oprócz wyznaczania trasy przy punkty pośrednie) umożliwia precyzyjne obliczenie długości trasy wyrażonej w kilometrach i czasie w zależności od typu wybranego pojazdu. Emapa Web Router to także dokładny kalkulator kosztów transportu, zliczający koszty paliwa, kilometrażu, koszty kierowcy oraz opłat drogowych (w tym viaToll) w Polsce i Europie również w zależności od parametrów pojazdu.

Dla każdej pojedynczej trasy Użytkownik programu dostaje raport z dokładnym przebiegiem trasy, długością, kosztem i czasem przejazdu na poszczególnych odcinkach.

Od pierwszego dnia testowania Emapa Web Router odczujesz wyraźne korzyści dla Twojej firmy, w tym m.in.:

  • Poznasz realne koszty tras wykorzystywanego przez Ciebie transportu, z uwzględnieniem stawek opłat drogowych w Europie, dzięki czemu prognozowanie jego kosztów będzie zbliżone do rzeczywistości
  • Wyznaczysz optymalne trasy dostaw oszczędzając tym samym czas i pieniądze
  • Nie musisz się martwić o aktualność mapy oraz wysokości stawek opłat drogowych. Zajmujemy się tym za Ciebie.
  • Zyskasz dostęp do intuicyjnego oprogramowania uruchamianego w przeglądarce www, bez potrzeby jakiejkolwiek instalacji na Twoim komputerze. Dostęp z dowolnego miejsca w sieci Internet
  • Możesz zarządzać dostępem do Emapa Web Router dla swoich pracowników przydzielając im konta dostępowe
  • Wybierzesz wygodny  dla Ciebie system płatności abonamentowych,  w zależności od preferencji
  • Zyskasz stały dostęp do aktualnej sieci dróg (na bieżąco otwieramy/zamykamy drogi włączone/wyłączone z ruchu)
  • Zawsze możesz przesłać nam swoją uwagę dotyczącą mapy, a my po jej weryfikacji, naniesiemy odpowiednie zmiany

 

Już od 99zł

Wyznaczanie tras przejazdu dla tirów nigdy nie było takie proste!

Przez 14 dni możesz obliczać długości i koszty tras dla Twoich pojazdów zupełnie za darmo, korzystając z wersji demo programu. Darmowa wersja daje możliwość przetestowania wszystkich funkcji programu wraz z podkładem zawierającym mapę Polski lub Europy. Wyznaczaj trasę najkrótszą, najszybszą lub najtańszą uwzględniając przy tym dokładne koszty pojazdów, paliwa i kierowców. Korzystaj z kalkulatora kosztów, aby mieć realną wiedzę, ile powinny kosztować Twoje przejazdy.

 

Testuj za darmo

 

Sprawdź swojego przewoźnika!

Emapa Web Router to również program do obliczania długości tras oraz ich kosztów dla firm, które korzystają z zewnętrznego przewoźnika i chcą mieć pewność, że ponoszone przez nich wydatki mają uzasadnienie w praktyce. Program Emapa Web Router jest prosty w obsłudze i intuicyjny kalkulator kosztów transportu również dla osób na co dzień niezwiązanych z procesem wyznaczania tras. Wprowadzając kilka parametrów po chwili można uzyskać realne wydatki na paliwo i opłaty drogowe przy różnych typach pojazdów. Przy obecnych stawkach za benzynę i olej napędowy różnice mogą być kolosalne!

 

Już od 99zł

 

Sprawdź jak niedokładne były Twoje dotychczasowe obliczenia